Sam jestes troll tylko taki kolorowy teczowy co mysli ze na koncu teczy czeka pewny garnek zlota..juz raz tu tak mysleli..wogole nie myslisz racjonalnie..i tak jak BDG pisze odsuwanie w czasie dobrze sie nie skonczy wszystko mozna przedobrzyc ale Ty totalnie tego nie bierzesz pod uwage..rownie dobrze zamiast zyczenia bys mogl miec nick marzenia..moja corka mniej wiecej na rym etapie tyle ze Ona jeszcze swiata nie zna..i jak Ty uwazasz ze ja i Alicja to ta sama osoba no to gratuluje nosa obledne oceny tylko sluchac