Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PGE PDA --- napiszcie kto jak wyszedł na kredycie

Zgłoś do moderatora
jest kawał o dwóch bacach. pierwszy powiedział że za 100 zł zje gówno. zgoda mówi drugi. piewszy zjadł, drugi wypłacił stówkę. po wypłacie pomyślał, że stracił 100 i mówi że on też zje za 100 zł. zgoda mówi pierwszy. drugi zjadł, piewszy wypłacił stówkę. siedzą i pierwszy mówi: coś misię baco wydaję żeśmy się za darmotego gówna najedli".
z lewarowaniem zakupu PGE jest podobnie - do kosztów jeszcze moźna doliczyć stratę czasu, koszty kurierów, oświadczeń małzonków itd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.