Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PGE PDA --- do pierwszego z listy

Zgłoś do moderatora
wczesniej pisalem ze NIE bralem kredytu na emisje, i jestem tego samego zdania co Ty. Jestem przeciwnikiem brania kredytów (zwłaszcza konsumpcyjnych) na rzeczy na które mnie nie stać, a mogę sie bez nich obejsc. Nie jestem tez zdecydowanym przeciwnikiem kredytowania, są rzeczy na które czasem trzeba się zapożyczyć przy braku własnych środków (zwlaszcza na zdrowie) albo ze względów zdroworozsądkowych (hipoteczne).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.