Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PGE PDA --- do pierwszego z listy

Zgłoś do moderatora
jaki inwestor taka wóda :) tego nie da sie pić , bez urazy zainwestuj w jacka danielsa,
a tak na poważnie, po przeliczeniu kosztów kredytu, w CDM w pekao s.a., odpusciłem zapisy i lewar, w sumie z lenistwa bo kazali mi wypełniać stosy papirów, i przyjeżdżać z żoną podpisywać umowę kredytową, a kasa na giełdzie to moje zaskurniaczki, żona nie musi o nij wiedzieć :). miałem 50 k swojej kasy, mogłem wziąć 5 razy tyle lewara, czyli kupił bym za jakiwś 8k akcji. zarobiłbym ale ustawiłem się rano i na pierszym spadku kupiłem po 25,50, ustawiłem sprzedaż na 26,80 ale dojechało tylko do 26,75. pierwsza moja pomyłak na PGE, ale nie pierwsza na giełdzie. teraz czekam aż zjedzie i dokupie jeszcze bo trza uciekać z karkosików.. ...
a tak poważnie to nie ma co gdybać, najwiecej na całym bajzlu zarobiły banki, i nie ma tutaj wątpliwości, zowu sie potwiedziło że wiekszość nie ma racji, a zamrażając swoja kasę na jakiś tam okres zeby zarobić pare stówek to ja pie....olę. pozdrawiam wszystkich podchodzących do giełdy z należyrtym jesj dystansem. to tylko kaska.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.