Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PGE PDA --- napiszcie kto jak wyszedł na kredycie

Zgłoś do moderatora
Tam były uwzględnione wszystkie koszty ( podwyższenie kredytu, odsetki za 4 dni, oplata za blokadę papierów ) i do tego 19% podatku od powyższych kosztów, jako ze nie można ich wliczyć w koszty uzyskania przychodu i to wszystko daje cenę akcji 25,32
Co do wydymania to po prostu wszyscy się na forach tak zachowują ciągle tylko żalą i psioczą na tych co je brali o to ze takie kredyty są i ze banki na tym zarabiają a nie oni życie jest brutalne chce sie zarobić więcej niż inni trzeba ponieść koszty i zrobić wszystko żeby ich wyprzedzić a to z podniosą transze to było wręcz pewne kwestia była tylko czy to będzie 50% czy 100% ja się mówiąc szczerze spodziewałem 100%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.