Moze dobry moment by powiększyć pakiet Silvair. Cena spadła prawie do dna po raporcie. Ktoś chyba nie doczytał jakie dane zostały za prezentowane za Q3. Zarząd dzis znowu dokupował widząc jak smieszna jest to cena. Ja trzymam 40% portfela akcji w Silvair. Może to dużo nie wiem. Datawalk kupowałem od 30 do 110zl za akcję i ostatnio sprzedałem wszystko po 231zl. Widzę potencjał teraz w Silvair a DW choć dobrze im życzę to nie wiem pod co mieliby dalej rosnąć. W krótkim terminie oczywiście.