Heh. Chciałbym :) Przynajmniej dostawałbym kasę za takie posty.
To raczej nie jest promocja, do każdej ze spółek mam spooore zastrzeżenia (poza Creotech ale oni jeszcze nawet na giełdzie nie są więc nic nie wiadomo).
Jeśli masz jakieś inne typy ciekawych i nowych spółek technologicznych, to dodaj do listy. Może znasz coś fajnego co mnie zainteresuje.