Miałem sprzedać ale dobrze że zostałem. Jak dojdzie do 500 to wtedy sobie spieniężę pakiecik, ale już nie będę kupowal, bo za bardzo do góry uśrednię zwiększając ryzyko.
Gdzie lokować resztę kapitału? Tylko proszę nie gaming/oze/biomedy i inne medykamenty. Nowe technologie mnie interesują.
- Quarticon? Straszna cisza i zastój, zaplanowany przegląd opcji strategicznych ale to może być duży + albo duży -. Ale może warto zaryzykować małym pakietem?
- Fintech? Za stary, tyle czasu na GPW i bez sukcesu
- CLD? Chyba też najlepsze czasy ma za sobą
- Creotech? Fajny ale jeszcze nie notowany.
- Passus? Brzmi ciekawie ale mało wiem.
Z tej listy na pewno poczekam na Creotech, a w tej chwili zastanawiam sie nad Passus i Quarticon.
Tak jak pisalem - chodzi o dywersyfikację, na razie nie zejdę z Datawalk tylko chcę dokupić coś do portfela.
Co sądzicie?