Dnia 2021-10-05 o godz. 09:52 ~juk napisał(a):
> A co takiego niezwykłego jest w quarticon? Działają w e-comomerce a hossy pandemicznej na tym rynku nie zdołali wykorzystać. To kiedy oni zacząć zarabiać skoro przespali taką okazję?
Zgadzam się. Rok tam zmarnowałem i poległem. Ponadto tam jest tylko 0.5 miliona akcji w obrocie. Żadna płynność. Szkoda czasu.