Ja mam Quarticon i Blumerang. Z tym , ze od razu zaznaczę Blu kupuje ze względu na technologie Saule, ale uważam ze to bardzo duże ryzyko. To jest firma Januarego wiec zanim dojdzie do przejęcia Saule, dużo może się wydarzyć. No i samo przejęcie kozę być niekorzystne.
Z Quarticona nie jestem zadowolony bo jestem w plecy, ale nie sprzedaje bo liczę na zysk w długim terminie (5lat?)
Tamte pakiety są ok 10 razy mniejsze niż Datawalk wiec sam rozumiesz na kogo stawiam :)