Abstrahując zupełnie od spółki - ja się trochę obawiam, że hossa na wszystkich giełdach się niedługo skończy (niedługo czyli 2 lata?)
Zostawię sobie małe pakiety na spółkach na które liczę, ale będzie trzeba wykonać jakiś większy ruch z oszczędnościami. Nie wiem tylko gdzie, trzeba będzie to przemyśleć. Nieruchomości też raczej nie będę tykał :) więc trudne decyzje przede mną...