Tyle inteligentnego naganiania i nikt nawet jednego posta na Quarticonie nie napisał?
Dla mnie obie spółki są podobne i perspektywiczne (DW jest oczywiście większy więc ma adekwatnie większe udziały w moim portfelu) więc myślałem, że ktoś wyrazi zainteresowanie.
Chociaż jednego posta napisze na Qon albo nawiąże dyskusję.
Takie spółki są niedowartościowane na GPW, u nas tylko gamedevy i biomedy różnej maści, a gdzie technologie które się najszybciej rozwijają?
Aż mi się smutno zrobiło;/