Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: -23,08%

Re: noga windykacyjna

Zgłoś do moderatora
Zmiany w składzie Zarządu Spółdzielczego Banku Rozwoju
2017-09-15 14:03
Spółdzielczy Bank Rozwoju informuje, iż na posiedzeniu w dniu 12.09.2017 roku Rada Nadzorcza:
1)odwołała z dniem 15 września 2017 roku Członka Rady Nadzorczej Pana Andrzeja Brzozowskiego z czasowego pełnienia funkcji Członka Zarządu Spółdzielczego Banku Rozwoju,
2)odwołała z dniem 15 września 2017 roku Pana Dariusza Piotra Gąsior z funkcji Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowo - Księgowych i powierzyła Panu Dariuszowi Piotrowi Gąsior funkcję Członka Zarządu pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Spółdzielczego Banku Rozwoju, do czasu uzyskania zgody Komisji Nadzoru Finansowego na pełnienie funkcji Prezesa Zarządu Spółdzielczego Banku Rozwoju,
3)powołała z dniem 15 września 2017 roku Pana Krzysztofa Brejdak na Członka Zarządu Spółdzielczego Banku Rozwoju i powierzyła Panu Krzysztofowi Brejdak funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowo - Księgowych,
4)powołała z dniem 15 września 2017 roku Pana Leszka Szafara na Członka Zarządu Spółdzielczego Banku Rozwoju i powierzyła Panu Leszkowi Szafara funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Bezpieczeństwa i Administracji.

W załączeniu do niniejszego raportu Bank przekazuje informacje o wykształceniu, kwalifikacjach oraz doświadczeniu zawodowym nowych Członków Zarządu.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BS-SZEPIETOWO-Zmiany-w-skladzie-Zarzadu-Spoldzielczego-Banku-Rozwoju-7543544.html

Wychodzi z tego, że pewne ruchy już zostały wykonane.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARKA 0,00% 0,20 2026-02-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.