Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,60 zł , zmiana od tamtej pory: 79,18%

Re: Nikt nie wierzy

Zgłoś do moderatora
a czy drukarki laserowe to metoda addytywna czy subtraktywna? Pytam, bo są według mnie są całkiem szybkie.
Czy w przemyśle wykorzystuje się tylko metody subtraktywne? Poniżej kilka metod addytywnych, co do których chciałbym zapytać czy są wykorzystywane na skalę przemysłową:
- fotopolimeryzacja,
- stereolitografia,
- spiekanie proszków

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTPL 0,96% 105,00 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.