Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,00 zł , zmiana od tamtej pory: 81,03%

Re: Nikt nie wierzy

Zgłoś do moderatora
Twoją wypowiedź rozumiem tak, że porównujesz to co oferuje xtpl do domowych drukarek atramentowych, i stąd wnioskujesz, że nie są w stanie stać się firmą o znaczących przychodach.
Naprawdę nie mam pojęcia. Za mało się na tym znam.
Czy mógłbyś wyjawić skąd Twoje pewne eksperckie spojrzenie? W jakim stopniu jesteś przekonany o swojej nieomylności?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTPL 0,96% 105,00 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.