Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,40 zł , zmiana od tamtej pory: 86,17%

Nikt nie wierzy

Zgłoś do moderatora
Rynek pokazuje co to za firma nawet Rockbridge, który ma w radzie nadzorczej nie widzi w tej spółce żadnego potencjału. Oni już wiedzą że informacje, którymi epatuje spółka są jej podstawowym produktem. Akcjonariusze wywalają papier przy każdej mozliwej okazji kiedy wygenerują info i jest potencjał na znalezienie kilku frajerów którzy kupią trochę akcji pod wpływem newsowego impulsu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTPL 0,96% 105,00 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.