Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,00 zł , zmiana od tamtej pory: 29,31%

Re: Nikt nie wierzy

Zgłoś do moderatora
Ja wierzę w tą spółkę małe ma obroty bo tu nie ma spekuły nie ma kontraktów.miałem ją jeszcze jak była na nc i dawała zarobić.pogrążyła ją pandemia jak wiele spółek które miały całe biznesy w Chinach a każdy wie co się działo właśnie tam 2020 roku.w 2021 spółka swoją siedzibę przeniosła do Polski.i zaczęła praktycznie od zera w 2020 akcje chodziły po 200 pln i niebawem do tego wróci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTPL -4,34% 75,00 2022-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.