Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,40 zł , zmiana od tamtej pory: 81,18%

Re: Nikt nie wierzy

Zgłoś do moderatora
Wasze wywody, koledzy, utwierdzają was w jednej i jedynej prawdzie. Jest tak, jak piszecie, gratulujemy wiedzy i dziękujemy za drogocenne informacje, nikt nie będzie inwestować w balona.

Ta technologia jest taka kijowa, bo pochodzi z takiego lewego kraju jak Polska, a do tego z tak lewego miasta jak Wrocław.
Ta drukarka jest lewa bo kosztuje prawie milion złotych, nie przepraszam to było dwa lata temu, teraz pewnie ponad milion. A jeszcze potrzeba do nich lewych tuszy, które nie są w zestawie.

Technologia bez zastosowania, niesprawdzona, zła i na pewno oszukańcza. To balon i bankrut z Wrocka i dlaczego jeszcze nie zwijają się z giełdy. Oszukali niemieckie fundusze na lewą inwestycje w ich akcje, to afera już międzynarodowa!

Firmy i ośrodki badawcze wyrzucają cieżko zarobioną kasę na nic nie warty sprzęt. Skusiły się na tandetę.
Lewe drukarki sprzedały się do Korei południowej, do Niemiec, do Włoch, do Anglii, do Chin (chcecie powiedzieć, że chińczyk swojej nie potrafi zbudować?) do USA (dolina krzemowa taka zacofana) do Polski (na pewno ich nie stać, wcisnęli za darmochę)
Wyjaśnię wam prawdę: oni sobie tam gumowe lalki drukują do męskiej zabawy z czipami i diodami świecącymi, są do nabycia na Allegro, podeślę wam link.
Firma jest do przejęcia, kierownictwo wyraziło taką strategię i chęć już w dniu założenie tej lewej spółeczki, po to weszli na giełdę, a potem przeszli na główny.
Ale technologia jest lewa, to nikt ich pewnie nigdy nie przejmie, no po co wyrzucać kasę.
Niewątpliwie nikt tu nie ma wątpliwości

Pozdrawiam Lewego, bo jest lewy i już ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTPL 2,46% 104,00 2023-01-31 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.