Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: -24,65%

Re: Niewygodne pytanie o ryzyko totalnej klapy

Zgłoś do moderatora
Przecież wyraźnie napisałem dlaczego jesteś trollem spadkowym. Powtórzę zatem prościej: porownujesz nieporównywalne. Co implikuje złą intencję.

A odpowiadajac na twoje pytanie: ostatnie spadki wynikały przede wszystkim z realizacji zysku przez osoby które objęły emisję po 14 PLN. Chcieli się skeszować póki było z czego. Teraz już im się nie opłaca sypać, więc ktoś kto jeszcze został z takimi akcjami czeka z realizacją zysku na powrót na 15-16 lub wyżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 1,40% 10,85 2023-11-28 16:21:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.