Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,10 zł , zmiana od tamtej pory: -23,05%

Re: Niewygodne pytanie o ryzyko totalnej klapy

Zgłoś do moderatora
Dzięki za odpowiedzi.

No właśnie ja odniosłem wrażenie, że główne zmartwienie (tu na forum Bankiera - wiem, że to niezbyt reprezentatywna grupa), to czy w ogóle, a jak tak to kiedy, te gry zostaną wydane. A jak już wyjdą, to już z górki i "sky is the limit". Dlatego też przywołałem przykład P2C, w którym premiera gry stała się dopiero początkiem katastrofy. Tam kurs do momentu premiery stale rósł i doszło do tąpnięcia. Na Dust jesteśmy dodatkowo w ruchu spadkowym/bocznym.

@IA - dzięki za Twój pkt widzenia. Co do podanych przez Ciebie oczekiwań wobec wolumenów sprzedaży, to mam wrażenie, że "poprawny" wynik (czyt. zwrot kosztów gry, niekoniecznie w parę godzin), spowoduje mocny spadek na kursie wobec istniejących oczekiwań co do tych tak wyczekanych gier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 1,40% 10,85 2023-11-28 16:21:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.