Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,60 zł , zmiana od tamtej pory: -28,42%

Re: Niewygodne pytanie o ryzyko totalnej klapy

Zgłoś do moderatora
Oczywiście że gwarancji nie ma, a ta spółka nie ma doświadczenia dużego w produkcji gier - to są ich pierwsze symulatory ? Więc pytanie czy to w ogóle będzie działać i jaka będzie jakość - poza tym jak już tyle czasu minęło i nie wypuścili ani jednego symulatora to trochę a nawet bardzo to dziwne ..
Jak masz duży pakiet to współczuję ... Tutaj przy niskiej płynności jak sprzedaż nawet 2000 sztuk to może się nagle zrobić 10 zybla
Kiedyś miałem tutaj spory pakiet - ale pozbyłem się przy 30 zł i nie żałuje jak widać ... Myślałem że ta spółka to złoto a teraz zastanawiam się czy nie błoto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -0,48% 10,45 2023-12-01 16:29:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.