Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,45 zł , zmiana od tamtej pory: -20,42%

Re: Niewygodne pytanie o ryzyko totalnej klapy

Zgłoś do moderatora
Hehe no cóż, spodziewałem się, że tak to zostanie odebrane. Nie wiem, co z moich wypowiedzi odczytałeś jako sianie paniki, nakłanianie na sprzedaż i dlaczego jestem trollem etc, ale w ten sam sposób mógłbym określić również Ciebie tylko jako trolla naganiającego :-)

Zachęcam do udzielenia nieco szerszej wypowiedzi, np. właśnie dlaczego uważasz, że taniej już nie będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 4,07% 11,50 2023-12-08 16:45:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.