Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Nie dajcie się łapać

Zgłoś do moderatora
Obiektywną wiedzę powiadasz...
W poprzednim komentarzu napisałeś "Fakty pokazują, że łże polskie elity dążą do wojny z sąsiadem..." chciałbym więc poznać te fakty.
Czy to polska rakieta spadła na terytorium Rosji w dniu 15.11.2022r. zabijając dwóch rosyjskich obywateli?
Czy to polscy agenci dokonali w Moskwie w dniu 12.05.2024r. sabotażu podpalając tamtejszą halę targową?
Czy to polskie 19 dronów bojowych wleciało w rosyjską strefę powietrzną w dniach 9 - 10.09.2025r. a jeden z nich zniszczył cywilny dom mieszkalny?
Czy to polscy sabotażyści próbowali wykoleić dwa pociągi na terytorium Rosji w listopadzie 2025r. niszcząc infrastrukturę kolejową i podkładając ładunki wybuchowe na torowiska?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM 0,98% 6,01 2008-01-10 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.