Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  96,19 zł , zmiana od tamtej pory: -92,11%

Re: Na co czekamy ??

Zgłoś do moderatora
Kotuś co ty wypisujesz?!

Dnia 2017-11-16 o godz. 12:31 ~anty_umilacz_spadkó napisał(a):
> W ostatnim okresie pełno na forum ludzi siejących dezinformacje dlatego kilka informacji podsumowujących:
>
> Spółka nie zrezygnowała z HER2, poprostu ten lek nigdy nie wszedł w fazę badań klinicznych/ przygotowania do fazy badań

No właśnie! Nie wszedł! Nic oprócz CD20 nie weszło. A takie były obietnice w prospekcie emisyjnym. Powinna być już gotowa kopia i Herceptyny, i Lucentisu, i czego tam jeszcze.

Sam pokazujesz wykres, którym spółka mamiła inwestorów. A tam jak wół stoi kopia Herceptyny. I co teraz? Jedna z dwóch największych banieczek na wykresie właśnie pękła.

>Drugim powodem jest konkurencja, która jest zaawansowana i spółka postanowiła zająć się innymi cząstkami, z którymi może być w czołówce, lista pipeline'u była parokrotnie komunikowana przez spółkę:

To znaczy, którymi cząsteczkami Spółka się zajęła?
Ja nie widzę niczego oprócz MAb40.

> Na co czekamy:
> 1-2 umowy na dystrybucje CD20 poza EU i USA (do końca roku)

Ależ spółka podpisała umowy na dystrybucję poza EU i USA chyba już z 5 lub 6 sztuk. Ameryka Łacińska, Bliski Wschód, Afryka Północna. Tylko żadna kasa z tych umów nie płynie.

> spływ wszystkich raportów z badania klinicznego CD20 (do końca roku)

Wszystkich raportów? Do końca roku? A badanie w chłoniakach już się zakończyło?

> końcowa dokumentacja przenoszenia technologii do dużych bioreaktorów ( do końca roku)

To jeszcze cały czas CD20 produkowany jest chałupniczo?

> spotkanie z FDA (przełom roku)

Z FDA na kawę spotkać się mogą w każdej chwili. Tylko co takie spotkanie realnego da? Może tylko dać zimny prysznic, gdy okaże się, że FDA zażąda dodatkowych badań.

> wniosek o rejestracje do EMA ( 1Q)

Ależ wniosek o rejstrację mogą składać choćby dziś. Pani Krysia z EMA sprawdzi, czy są wszystkie załączniki i EMA wniosek przyjmie. Tym bardziej że EMA za złożenie wniosku skasuje okrągłą sumkę. Po pół roku EMA wniosek rozpatrzy i zażąda uzupełnienia. I tak szczęśliwi w nadziei dobrniemy do 2019 roku.

> W przypadku pozytywnych rozmów w FDA, a jest na to spora szansa zważywszy, że konkurenci Celtrion i Sandoz dostali zielone światło mając znacznie mniejsze badania kliniczne:

Yyyy? Że co? Sandoz ma mniejsze badanie kliniczne? W chłoniakach? W podstawowym wskazaniu?

>
> umowa na dystrybucje na USA (1/2 Q)
Yyyyyy?
A co to znaczy pozytywne rozmowy z FDA?
FDA albo rejestruje albo nie rejestruje. Nie sądzę, aby FDA taką decyzję podjęła w czasie rozmowy przy kawie.

> wniosek o rejestracje do FDA (2/3Q)

Bez wyniku badania w chłoniakach Mabion żadnej rejestracji nie dostanie. Badania w chłoniakach są w lesie.

> Co do emisji tutaj termin może być płynny, na ten moment najprawdopodobniejszy jest scenariusz, że decyzja zapadnie po spotkaniu z FDA, a sama emisja może być przeprowadzona po podpisaniu umowy na USA.

Po co ma być emisja skoro umowa na dystrybucję ma dostarczyć kasy na rejestrację?

> Spółka już będzie bez ryzyka zwiazanego z FDA,

Po jednej rozmowie przy kawie z ciastkiem z FDA spółka będzie bez ryzyka związanego z rejestracją?
Co ty pleciesz?

>z nowa umową szacowana na około 90/100 mln USD, co znacznie może podbić wycenę spółki.

Nowa umowa na Europę na wyłączność (rynek porównywalny) wynosiła 10 a nie 100 mln USD

> poza tym po ukończeniu badania klinicznego do spółki powinno wpłynąć szacowane około 10 mln USD od Mylana z milestonów ( z umowy na UE), nastąpic to powinno do końca roku.

Poza tym spółka do grudnia 2018 potrzebuje min. 60 mln PLN, w tej chwili gotówki w kasie mają na waciki. W 2018 spółkę poza konkursem czekają ekstra wydatki związane z rozliczeniem prowadzenia badania klinicznego i opłatą związaną ze złożeniem wniosku rejestracyjnego do EMA.

Wkroczenie z przytupem na NASDAQ miało mieć miejsce coś pół roku temu. Prawda?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -2,69% 7,59 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.