przyjacielu...
nie zapominaj że owi właściciele, założyciele ciągneli dla siebie transze akcji po ..,10 groszy
/oszukańczą naturę tego układu pokazuje przymusowe - bo rynek nie był zainteresowany - domykanie przez nich ostatnich emisji gdzie upłynniając WAM te ,swoje, groszowe akcje ....po 42 zł bez zająknięcia wchodzili w emisję ...po 47 zł/ ...i karawana jechała dalej