Herceptyna przez lata pojawiala się w raportach analitycznych i tyle w temacie. Cd20 to, obawiam się , pyrrusowe zwycięstwo,bo parę lat za późno i niestety pozostanie jedynym produktem spółki na najbliższe 7-8lat, a Trochę już wypuszcza lepsza wersję. W raku nie ma kosztów "niedoponiesienia" . Jesli nowe Cd20 bedxie istotnje lepsze to koniec kopii.Słabo i tyle.