Do założyciela wątku: To sobie chłopie przejrzyj DI kiedy wchodzili na NC oraz późniejsze opracowania Mercuriusa. Herceptyna była jedną z dwóch głównych składowych wyceny mabionu. Wtenczas na 60mln zł. Aktualnie przy 100 zł odpadło 40% wyceny i okazuje się ,że z CD 20 wejdą jako maruderzy na 5-6 pozycji po 4-5produktach konkurencji. Maksimum 3% udziału. Osobiście widzę ok.1-2% udziału w rynku i zyski roczne na poziomie 20mln maksymalnie , a potem ? Powolne dogorywanie i powrót do wyceny z debiutu na Newconnekcie. Aktualnie:.BALOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!!!