Ktoś pakuje cały czas akcje do worka i nie jest to święty Mikołaj choć czuję że zaraz reniferki odpali :)
Akcje prawie za darmo, jedna akcja jest warta według aktywów 5,29 PLN!!! Tutaj gra idzie o bardzo wysoką stawkę i nawet dwucyfrowa wartość kursu w przyszłości nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Nic dziwnego że ktoś wyczyścił rynek z akcji, podaż praktycznie nie istnieje co uwidacznia się gdy rośnie. Moim zdaniem do końca roku 2 PLN pęknie...