Myśle, ze sytuacje na bananowej przez kilka msc będzie dyktować obraz zaawansowania epidemii. Informacje o blokowaniu miast i granic nie są optymistyczne, tak jak ściąganie ludzi z rezerw i powstawianie nowych szpitali. Czeka nas test jakiego jeszcze nie było w historii naszego kraju od czasów odzyskania niepodległości. Odbije się to na wycenach spółek i wg mnie spowoduje zawieszenie notowań na jakiś czas. Ja akumuluje gotówkę z różnych źródeł i czekam na złoty strzał :) Dzisiejszy dzień to korekta spadków, zobaczycie co będzie po weekendzie jak nie zamkną notowań. Żeby nie było, swoj giga pakiet 3mam do lepszych czasów, w tym roku po wyjściu z impasu wyniki po 500-1000% na walorach nc nie będą niczym specjalnym.