Nic nie typuję bo potem dostaję po łbie :). Jestem w tej chwil w posiadaniu prawie wyłącznie gotówki i czekam na przesilenie. Nie łapię spadających noży bo dołek jest praktycznie nie do złapania. Wolę wsiąść do jadącego już pociągu, niż patrzeć jak mi forsa topnieje. Ale jeśli mogę coś CI doradzić to nie kieruj się wyłącznie modą na branże i niską wyceną. Teraz wszystko jest tanie. Każda spółka to indywidualna historia. Szukaj spółek przecenionych z powodu paniki a nie z powodu słabych fundamentów lub źle zarządzanych.