Naboi na wsparcia mam jeszcze trochę, ciężko uwierzyć w kurs poniżej 1pln. Zbieram od paru dni, teraz głównie z lewej.
Taka sytuacja jest bezprecedensowa na naszym rynku, jeżeli nie zakończy się wojną będzie musiała zakończyć się równie masywnym odbiciem.