Ka, nie wiem jaką wojnę masz na myśli :), ale zostawmy to. Najbardziej prawdopodobny scenariusz dla GPW jest taki, że czeka nas recesja i to długotrwała. Z resztą na WIG20 widać to już od ponad roku. Ostanie 10 lat dzikiej hossy w USA zostało na polskim rynku "zmarnowane". I nawet jeśli ten wirus się uspokoi, nawet jeśli za miesiąc lub dwa w USA będzie wyraźna poprawa, to u nas może być nadal bardzo cienko. W pierwszej kolejności odbiją spółki stale zarabiające, które ucierpiały nie ze względu na swoje fundamenty ale ze względy na panikę. Jeśli chodzi o VAR to nadal nic nie wiadomo. A Panom z zarządu nie chce się nawet kupić symbolicznie po 10.000 akcji, żeby dobrze wyglądało.