Ka, ja pisałem że są spółki z pewnymi fundamentami a nie lepszymi. Tutaj nic nie wiadomo. Dla techników polecam się przyjrzeć dwum lukom na WIG20. Jutro pewnie będzie trzecia, sądząc po DAXsie ponizej 9000. Trzecia luka jest tzw. luką wyczerpania i może sygnalizowac przesilenie.
Trader, życzę udanych zakupow. Ja rączki trzymam pod pupcią póki co.