Mi na razie starczy, kolejne rundy uśredniania założyłem sobie na poziomach, których wolałbym nie widzieć. Jak pisał Wers jest wiele spółek z lepszymi fundamentami, które odbija jako pierwsze. Każde pozytywne info tutaj to potrójne widły i odcięcie od poziomow. Do wyników tydzień, może się to zbiec z krótka korekta trendu. To, ze powitamy jednak poziomy poniżej 1pln jest niemal pewne jak i to, ze liźniemy 1200 na wigu.