Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,90 zł , zmiana od tamtej pory: 0,46%

Re: Komentarz BM PKO BP

Spokojnie, Pekabex jak ma się obronić to wynikami i rzetelnością, a nie adwokatem na forum bankiera. Wyżej padły słowa, że perspektywy są wyłącznie dobre, więc każdy będzie zadowolony. Pragnę jednak wskazać że obecnie jest tutaj trochę negatywnych przesłanek które zatrzymają marsz w górę. Moim zdaniem kurs wróci na 25+ dopiero w lipcu 2022. Teraz parametry są sterowane przychodem i produkcja, perspektywy są spoko, ale widocznie chwilowo zajęcie fabryk poszło kosztem marż, albo co mniej optymistyczne brakiem zabezpieczenia na zmienność rynkową. Przy braku dalszych podwykonawców, realizacji ryzyka kadrowego i inflacji (zapraszam do raportu gdzie zarząd wprost ryzyko kadrowe definiuje wysokim) to uważam, że obecny kurs jest bliski właściwemu. Ale powtórzę też - moim zdaniem wynik jest bardzo marny i nie rozumiem ostatnich dni na obrotach i kursie. Dzisiejszy już "normalny".
A może jednak De dołączysz do wymiany poglądów, opinii, spostrzeżeń. Mój pieniądz z Pbx rośnie obecnie na Mrb (chwilowo) wiec od ręki mogę tutaj wracac z zyskiem, wiec o mnie się nie martw. Tutaj jest Pekabex, tu nie było trollingu, zbytniego naganiania, spekuly czy innych północy czy widłowych :) firma fajnie, przejrzyście raportuje, jest czynna względem inwestora co ułatwia ocenę sytuacji. Ja staram się zbierać te informacje i rzetelnie łączyć fakty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX 0,00% 22,00 2022-01-18 11:48:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.