Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,30 zł , zmiana od tamtej pory: -38,50%

Komentarz BM PKO BP

Zgłoś do moderatora
" wyniki ciut (biorąc pod uwagę ogromną dźwignię i zmienność) poniżej naszych oczekiwań. Dalszy rozwój sytuacji (w krótkim terminie) będzie zależał od inflacji kosztów. Stabilizacja kosztów powinna być korzystna dla firmy."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEKABEX 0,77% 13,10 2022-05-26 17:01:16