Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,50 zł , zmiana od tamtej pory: -42,00%

Re: Komentarz BM PKO BP

Zgłoś do moderatora
Przychód jest rekordowy, to fakt jednak chyba wszyscy zapominają o trzech podstawowych czynnikach:
1. Dodatkowy zakład w Niemczech i rozwój zakładu automatycznego w Kokoszki
2. Zwiększenie wolumenu produkcji o jakies 35-40%
3. Brak planów akwizycji
Czy tylko ja widzę, że pomimo tak dużych podwyżek wszystkiego to właśnie ogromny wolumen uratował jakiś zysk w drugim i trzecim kwartale a podwyżki zjadły marze?
Zarząd mówi o nowych kontraktach w nowych cenach. Kto tutaj siedzi ten widzi ilość espi teraz a kiedyś. Ilość kontraktów dużych w ostatnim czasie drastycznie spadła. Pisane to było na którymś wątku z zestawieniem. Chyba w planie wyników z mojej strony.
Przychód to nie wszystko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX 1,16% 13,05 2022-05-25 09:21:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.