Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,90 zł , zmiana od tamtej pory: -38,81%

Re: Komentarz BM PKO BP

Zgłoś do moderatora
Zdziwienie zasadne, bo wczoraj chodziło poniżej 20. Podbicie na koniec dnia przekłamywalo "spadek", bo -10% oznaczało kurs z wczoraj. Dziś na koniec sesji też duży pakiet powyżej kursu dnia. Z obserwacji to kurs był dziś pilnowany. Kupowanie stało na 21 i mniej, a jak coś wpadało między 21 a 21.60 to z miejsca bylo zabierane z miejsca. Ja czuję zaskoczenie, plany były że zejdzie do 19, a tutaj kurs trzymany wysoko. Pytanie czy ktoś pilnuje czy ktoś zbiera duże ilości na koniec sesji żeby symulować popyt.
P.S. obecnie jestem bez akcji, bo spodziewam się że to musi spaść. Zarząd nie obronił obietnic z września o marżach, wyszło gorzej niż założenia pesymistyczne, raport kiepski, a dziś de facto NA PLUSIE ( bo wczorajsze 22 i dzisiejsze 21.90 ustawione na zamknięciu)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX 2,29% 13,40 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.