Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,80 zł , zmiana od tamtej pory: -39,91%

Re: Komentarz BM PKO BP

Zgłoś do moderatora
To było nawet w moich szacunkach na ten kwartał, trafione bardzo dobrze, choć były pesymistyczne. Dynamika produkcji? To jest max +5%, a uwzględniając że zakład pod Warszawą ma nową halę gdzie robią tubingi do łodzi i idzie tego ogrom to dynamiki w tym roku więcej jak 5% nie ma. Przypominam też wywiad, który mówił coś innego niż raport. A jak będzie trzeba to odkopie jeszcze wcześniejszy że ceny są bezpieczne a covid nie robi Pekabexowi problemu. Jakby mieli podnieść marze drugiego półrocza względem pierwszego to ostatni kwartał by musiał być na 5% rentowności zysku netto. Oby wykręcili 3 patrząc na q3. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pekabex-liczy-na-poprawe-marz-w-II-polowie-roku-8194962.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX 0,77% 13,10 2022-05-26 17:01:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.