Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,50 zł , zmiana od tamtej pory: -42,44%

Re: Komentarz BM PKO BP

Zgłoś do moderatora
Może raport nie był zadowalający ale przychód spółki był rekordowy, i właśnie to może rozgrzewać wyobraźnie i podbijać kurs w górę. Czy spadnie, ciężko powiedzieć myślę, że kurs może utrzymywać się w granicach 21-22 złotych. Ja czekam na dobre informacje płynące ze spółki. Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX -1,52% 12,95 2022-05-20 17:00:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.