Ja myślę że 1,0 zł to Centek osiągnie do 2014 r. Sama inflacja na poziomie 5% rocznie podbije jego aktywa z handlem energia włącznie. Długoterminowi napewno zarobią. Jedno ale. Progres wzostu handlu energią oraz projekt KOMI - musi być realizowany. Pozostałe części spółki zakładam że będą sprzedzne. No i co - ztkało kako !!!!