Generalnie coraz bardziej jestem na nie, ale jako posiadacz akcji liczę na wzrosty.
W komi nie wierzę, liczę że raport pokaże zyski na handlu energią. Skoro przychody za cały 2010 zostały wykonane do maja 2011 ciekawe jak tam strona kosztowa, ale o tym za miesiąc.