Panowie nie chcę być jakimś czarnowidzem czy naganiaczem na spadki, ale przy obecnej ilości akcji ~345 000 000 i aktywach (Pronox, Agito, Śrem, Ruch, Gieksa itd.) na których opiera się firma to ja tu nie widzę 1zł w najbliższym czasie jak co niektórzy. Prędzej bym się spodziewał zmniejszenia kapitału zakładowego przez zmniejszenie nominału do powiedzmy 25-50gr. Tak szczerze Panowie napiszcie czy, a jeśli tak to w czym widzicie świetlaną przyszłość CZP. Chyba, że liczycie tylko na spekulacyjne wybicie, a potem Wam to wisi co będzie z firmą.