Prawda jest taka że teraz drobni wyczekują aż grubi zaczną kupować i kurs poszybuje tyle że nie ma kto kupować więc powoli będą upychać w rynek a kurs poleci ponownie w okolice 0,28 -0,26. Podbitka była po to by ewentualnie zachęcić drobnicę do kupowania przed sprawą papieru no i podnieś trochę kurs sprzedaży tego papiera którego szykują wystawić w poniedziałek, tyle że chyba będą musieli zejść do poziomów 0,25 albo i niżej aby ktoś z poza się tym zainteresował bo mimo wszystko inni czekają i liczną ze wybije do tych 0,4 wiec jeśli ktoś kupi tanio to sprzeda z niezłym zyskiem bo reszta napchanych musi w końcu ruszyć aby wybić papier na tą wartość.