Wyobraźni mi nie brakuje, ale nie ogarniam takiego sposobu wycofania gniota z giełdy poprzez nową emisję akcji, przecież tam są jeszcze obligacje zamienne na 20 mln euro i aby gniota wycofać to musieliby też je wykupić, a na to potrzeba dodatkowo ponad 80 mln zł