Wezwanie na akcje COG mogą być po cenie w okolicach 1,55 PLN a to oznacza, że ciągle jest miejsce do zarobku.
Gdzie tu defetyzm ?
Sytuacja spółki jest bardzo dobra ale wycena jest taka jak chce tego zarząd z akcjonariuszem większościowym, który planuje spółkę całkowicie przejąć.
Takie jest moje stanowisko od kiedy zarząd COG poinformował o swoich planach związanych z restrukturyzacją zadłużenia.