A na to nie ma paragrafu? Przecież tak można uwalić każda spółkę. Obniżać nominał i robić tak potężny dodruk tylko dla siebie aby dojść do 90 procent. Do tego manipulacja informacyjna. To chyba nie jest problem do weryfikacji przez regulatora kto sypał akcjami w ostatnich tygodniach, kto wymienial warranty na akcje przy tak niskich notowaniach, kto zasypał popyt przy 2 PLN, to wszystko było gra na dy ma nie mniejszościowych akcjonariuszy.