Dnia 2017-10-13 o godz. 09:45 ~ble-ble napisał(a):
> Znowu wielkim smrodem zaleciało z Poraja.
> Albo jest w tym jeszcze jakieś inne dno albo ten zarząd to dno.
NIe ma tu niestety żadnego drugiego dna, chociaż bardzo bym tego chciał. Ten zarząd to jest jedyne dno.
Jak zwykle zrobili wszystko na pałę licząc po prostu na łut szczęścia królika stali.
Krótko mówiąc wykonali skok do basenu z 10-metrowej wieży, ale chyba zapomnieli wcześniej nalać wodę do tego basenu.