do mhv-tez twierdze ze protektor ma potencjal ale pozostale spolki rowniez-to widac po wynikach i to tez eksporterzy.taki energoinstal-spawa szwem laserowym nowoczesne kotly energ.na 3 rodzaje paliwa i wubudowal w samych niemczech 15 spalarn smieci a ostatnio podpisal 2 umowy na budowe 2 blokow energ.kazdy pow.gubo 200 mln.co do elektrotimu-spolka na samym dnie a notuje teraz same rekordy wynikowe.a co robi-sieci energetczne.urz.ener.awionika wojskowa.prace na lotniskach.telekomunikacja a nawet szyfry wojskowe i ok.40 mln zyewj gotowki w kasie-takze bez urazy.ale co do protektora to sie zgadzam z toba w pelni-spolka z potencjalem dopoki azjaci nie zbliza sie w podrobkach do b.wysokiej jakosci butow z protektora/pozdro