Pracować do ostatniej chwili.Możesz iść na zwolnienie także po wygaśnięciu umowy w ciągu 14 dni, bo wtedy masz tzw.okres karencji i zwolnienie zanosisz bezpośrednio do Zus-u.Na zwolnieniu możesz być 182dni.Później "cudowne" ozdrowienie i do pośredniaka.Albo w międzyczasie do pracy
Pozdrawiam